ПОДАРУЙТЕ ЛЮДИНІ ШАНС НА ЖИТТЯ, НЕ ЗАЛИШАЙТЕ БЕЗ УВАГИ ПРОХАННЯ ПРО ДОПОМОГУ!

 

Кривенда Василь Васильович. 63 роки, м. Київ. Діагноз: плазмоцитарна лімфома (множинна мієлома).

Про себе. Більш ніж чверть віку пропрацював на НПО «Кристал» на інженерних посадах, попав під скорочення. Далі, близько 6 років, працював на МЖК-1, м. Київ. При цьому, близько 30 років займався донорством, з них 15 років – ношу звання Почесний Донор України. (Однак, на сьогоднішній день це не принесло мені ніяких пільг при придбанні дорого вартісних ліків).

В Інституті нейрохірургії ім. А. П. Ромоданова в 2007 р. доктор мед. наук Слинько Є. І. видалив мені разом з пухлиною частину хребця, хребет зафіксував титановими імплантатами і через два тижні виписали на каталці додому з невтішним діагнозом – злоякісна плазмоцитарна лімфома (множинна мієлома).

В січні 2008 р. мене привели на каталці, в Київський центр трансплантації кісткового мозку у відділення онкогематології до завідуючої Костюкової Ніни Іванівни та лікаря цього відділення Ткаченко Оксани В’ячеславівни, де мною опікуються і донині. Повезло мені… Кажуть в народі – фахівці від Бога. Поставила мене на ноги і повірив, що таки буду жити.

В червні 2008р. мені зробили аутологічну пересадку кісткового мозку. Потім проводили не одну хіміотерапію. Був навіть такий період, 3,5 роки, коли я не приймав жодної пігулки. Лікарі дуже мене пильнували: постійно діагностували кров, стан кісток та всього організму.

В вересні 2015 р. підтвердився пізній другий рецидив захворювання. З кінця 2016 р. почали проводити противорецидивну хіміотерапію: 9 блоків (21 день кожний блок, тиждень перерви). Це повністю вичерпало фінансові можливості моєї сім’ї та близьких.

Пенсія 1500 грн. не дозволяє продовжити рекомендовану терапію з включенням хім. препаратів нового покоління, вартість яких на три курси становить 109 474.65 грн. (на один курс 36 491.55 грн.).

Був час, коли я благодійно здавав кров людям, які її потребували. Тепер сам потребую допомоги і дуже сподіваюсь на те, що знайдуться НЕБАЙДУЖІ люди, меценати, які зможуть фінансово підтримати мене в цю важку хвилину.

Карта Приват Банка 5168745301099120 Кривенда Василь Васильович

Тел. 098426-19-14 – дружина – Кривенда Любов Василівна