Мельниченко Тетяні, яка пройшла трансплантацію кісткового мозку, необхідна Ваша допомога!

Я, Мельниченко Тетяна, 30 років, народилася у м.Києві. Щаслива родина: де мама і тато, які тебе дуже люблять. З дитинства була енергійною, радісною та здоровою дитиною.

Здобула середню освіту, потім вищу. Отримавши у 2014 році диплом бакалавра – пішла працювати. Улюблена робота, плани на майбутнє, я раділа життю. Та зовсім скоро в нашу сім’ю прийшло горе. Від онкології помер тато. Я впала в депресію, нічого не хотілося робити, нікого бачити.

Пройшовши запланований медогляд на роботу, були виявленні тіні верхнього середостіння. З цим діагнозом, після КТ обстеження, мене направили в Інститут раку до онколога. І тут все почалося: здача аналізів, біопсія, повторно біопсія, операція. Був встановленний діагноз Лімфома Ходжкіна 2 ступеня.

Пройшла 4 курси хіміотерапії. Пройшла 1 сеанс  променевої терапії, а далі зламався апарат, ввели жорсткий карантин.

Через півроку ПЕТ-КТ показало рецедив. І знову лікування, але більш жорстке (високодозова хіміотерапія), потім мене направили на трансплантацію кісткового мозку в Київський центр трансплантації кісткового мозку. Донором була я сама. Після виписки з лікарні було рекомендовано продовжити терапію препаратом Адцетрис 16 курсів. Один флакон коштує 108 тис. грн., всі послідуючі надають безкоштовно. Таких коштів в мене немає, тому я потребую Вашої допомоги.

Всім небайдужим, номер рахунку 4149499346070723

Мельниченко Валентина Олексіївна (мати).