Основні моменти Коаліції Лімфом

 

Шановне панство,

Схоже, що 2014 рік буде дуже добрим в плані нових методів лікування, які надходять на ринок та забезпечують пацієнтів ще більш кращими варіантами лікування. Будь-ласка, перевіряйте на сайті ЛК та оновленні новини, які ми розміщуємо для Вас.

У січні, ібрутінібу було надано статус orphan (орфанное лекарство) Європейським департаментом лікарських засобів, для лікування фолікулярної лімфоми у пацієнтів з рецидивом, або відсутністю відповіді на терапію.

Ібрутініб був затверджений у листопаді 2013 року Департаментом з контролю якості за продуктами та ліками, для використання у пацієнтів із лімфомою мантійної зони, які отримували принаймні один курс лікування. І в цьому місяці, ібрутініб бух схвалений для лікування хронічного лімфо лейкозу (ХЛЛ) для пацієнтів які отримали хоча б один курс лікування.

Багато перспективних методів лікування відкриваються на горизонті для лікування ХЛЛ. Це чудово, що ці методи лікування будуть доступні для пацієнтів найближчим часом у деяких куточках світу, нашим завданням буде гарантувати отримання цих нових методів вчасно та економічно доступним способом.

Повним ходом йде робота над новими клінічними випробуваннями. На даний час мі маємо більше ніж 550 випробувань, які включають інформацію про їх наявність та доступність країною, підтип та терапію. Ця інформація доступна на офіційному сайті Коаліції Лімфом у PDF форматі. Наша головна мета полягає у розширенні Бібліотеки Клінічних Випробувань для всіх видів лімфом, включаючи ХЛЛ, та дуже принципово зробити цю інформацію доступною для вас в інтерактивному форматі для підтримки ваших пацієнтів. Крім того Коаліція Лімфом буде відстежувати хід клінічних випробувань, та одразу надамо вам інформацію про отримані та підтверджені результати. Ми будемо дуже активні у досягненні прогресу в спілкуванні з вами.

Ми просимо вас взяти участь в опитуванні для отримання кінцевого результату, який буд відображенням співтовариства-GlobalPatientSurvey 2014.

Вітання багатьом з організацій, які зайняті своїми освітніми програмами на початку цього року. Ваша самовідданість, турбота і надія для пацієнтів, змінить загальну ситуацію для всіх. Поділіться своїми історіями, щоб ми мали змогу повчитися один у одного.

Найтепліші побажання,

Новини для учасників.Global Patient Survey 2014.

The Global Patient Survey буде проходити 10 березня. Вам буде надіслано посилання на опитування, яке ви зможете розмістити на своєму сайті, або отримаєте доступ на посилання різними мовами на офіційному сайті Коаліції Лімфом. Коли ви отримаєте цей лінк, будь-ласка надішліть повідомлення всім учасникам для участі в опитуванні. Таким чином, можливий набір великої кількості респондентів з багатьох країн-учасників.

Велика вдячність тим, хто перекладає наші повідомлення для вашої спільноти! Будьте уважні, не забудьте надіслати переклад до 8 лютого.

Дослідницькі новини.

Неходжкінська лімфома. Питання – відповіді.

В цьому матеріалі представлена відео сесія у форматі «питання-відповідь», доктор Стівен Горвітз, онколог у MemorialSloanKetteringCancerCenter, відповідає на питання про різні типи лімфом, включаючи неходжкінські лімфоми, а також про методи лікування рідкісних форм лімфом. Також обговорюється питання тактики очікування лікування уявлення про виживаність та якість життя. Подивиться цю відео-сесію ______________________________

Лімфома Ходжкіна та рак грудної залози.

Дівчати-підлітки, які пройшли лікування Лімфоми Ходжкіна (ЛХ), знаходяться у групі ризику розвитку раку грудної залози. Ці дані основані на результатах обсерваційного дослідженні в Німеччині. Протягом довгого періоду були під наглядом 590 жінок з німецьких та австрійських педіатричних клінічних досліджень, які проводились у проміжку 1978 та 1995 рр. Медіана спостереження 17,8 років. З 590 пацієнтів, які отримали променеву терапію з приводу ЛХ, у 19% розвинувся рак грудної залози протягом 30 років. Серед жінок у віці 25 – 45 років захворюваність на рак грудної залози у 24 рази вище, ніж у нормальній популяції. Для отримання більшої інформації _____________________

Нові підходи до лікування ХЛЛ в США.

Пацієнти з хронічним лімфолейкозом (ХЛЛ), які живуть у США, зараз мають нові опції лікування з ібрутінібом ( Imbruvica). Адміністрація харчових та медичних продуктів схвалила використання ібрутініба у пацієнтів з ХЛЛ, які отримали щонайменше одну лінію терапії. Результати фази Іb/II, в якому приймало участь 48 пацієнтів з рецидивом або рефрактерною формою ХЛЛ отримали ібрутініб, показало, що 58% з них отримали повну відповідь , яка коливалась від 5,6 до 24,2 місяців. Ібрутініб був затверджений у листопаді 2013 року для лікування лімфоми мантійної зони

 

НОВИНИ
18.01.2019 : В Одеській обласній лікарні привітали з Новим роком онкохворих пацієнтів
30.12.2018 : З Новим 2019 роком!
30.12.2018 : Школа поддержки пациентов с хроническими лимфопролиферативными заболеваниями
СТАТТІ
31.10.2018 : Діагностика: що таке біопсія, гістологія, імуногістохімія
05.09.2018 : Жизнь после лимфомы
15.03.2018 : Стаття ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ