Від чого залежить результат лікування?
Шановнi пацieнти!

Сьогодні в Україні склалася вкрай складна ситуація з придбанням дороговартісних медикаментів для лікування онкологічних та онкогематологічних захворювань.

З одного боку, в стандартах сучасної медицини є ефективні ліки, що пропонують шанс на повне одужання, зокрема, від лімфом. З іншого боку, лікування коштовне, держава майже не забезпечує потреби у цих ліках, а самі пацієнти не мають достатньо коштів. Виникає природнє бажання знайти дешевше. Але, нажаль, придбані дешевше ліки можуть коштувати здоров’я та, навіть, життя.

Асоціація занепокоєна небезпекою придбання ліків з неперевірених джерел. Це може призвести до відсутності лікувального ефекту та підвищеної кількості побічних дій.

Найбільш розповсюдженими причинами цієї ситуації можуть бути: перша – порушення температурного режиму зберігання.
Імунобіологічні препарати, зокрема, ті, що використовуються для лікування лімфом та хронічного лімфолейкозу, мають зберігатись при температурі від 2ºС до 8ºС. Навіть нетривала зміна температури зберігання веде до зміни властивостей препарату і, як наслідок, зниження його ефективності та безпеки.

Інша причина - останнiм часом збiльшилися випадки виявлення фальсифiкованих препаратiв на територiї України та Росiї.
Всi факти фальсифiкування були встановленнi пiсля звернення громадян до офiцiйних представництв з проханням встановлення походження препарату. Пiсля проведення аналiзу щодо вiдповiдностi препарату по критерiям упаковки, маркування та вмicту були отриманi наступнi результати:

  1. упаковка вiдповiдає всiм вимогам виробника окрiм незначних вiдхилень у використовуваних матерiалах
  2. номер серiї та партiї вiдповiдає номерам, зареєстрованим до реалiзацiї
  3. аналiз вмiсту флакона провести неможливо по причинi вiдсутностi дiючої речовини.

В усiх випадках громадяни купували препарати у стороннiх людей або аптек, котрi займалися нелегальною реалiзацiею (без надання фiскальних чекiв). Важливiсть самостiйного виявлення фальсифiкованних препаратiв практично неможлива.

У випадку використання препаратiв невiдомого походження можливi наступнi небажанi ефекти:

  1. неотримання бажанноi ефективностi вiд проведення курсу
  2. отримання недостатньо стiйкоi в часi ремiсii
  3. збiльшення кiлькостi попобiчних ефектiв
  4. зниження чутливостi захворювання до хiмiотерапii та збiльшення стiйкостi (резистентностi) до наступних курсів.

Гарантії щодо сумлінного дотримання умов зберігання та джерела надходження препарату Вам можуть дати тільки офіційні дистриб’ютори.
Таким чином, на одній чаші терезів маємо економію коштів, на іншій – поставлені під загрозу надія на одужання, а у деяких випадках, навіть життя.

Закликаємо Вас не нехтувати небезпекою, не грати в «російську рулетку» та не купувати за великі гроші в кращому випадку просту воду. Враховуючи цю інформацію, наполегливо рекомендуємо Вам купувати ліки у офіційних дистрибьюторів та завжди вимагати фіскальний чек – єдиний документ, що гарантує офіційне джерело надходження препаратів.

НОВИНИ
18.01.2019 : В Одеській обласній лікарні привітали з Новим роком онкохворих пацієнтів
30.12.2018 : З Новим 2019 роком!
30.12.2018 : Школа поддержки пациентов с хроническими лимфопролиферативными заболеваниями
СТАТТІ
31.10.2018 : Діагностика: що таке біопсія, гістологія, імуногістохімія
05.09.2018 : Жизнь после лимфомы
15.03.2018 : Стаття ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ