Українські артисти проведуть благодійний концерт на користь хворих на лімфому

Українські артисти проведуть благодійний концерт на користь хворих на лімфому

  • Валентина Юрчишина

    Валентина Юрчишина

Українські артисти проведуть благодійний концерт, кошти від якого будуть спрямовані на закупівлю медпрепаратів для хворих на лімфому, які лікуються в Національному інституті раку. Акція відбудеться 12 вересня о 19.00 в концертному клубі "Стереоплаза" ( вул. Кіквідзе, 17). Участь у концерті візьмуть Dруга Ріка, Океан Ельзи, Бумбокс, Крихітка, С.К.А.Й., Шима, O.Torvald, Bahroma.

Про це на прес-конференції в УКРІНФОРМі в рамках благодійного проекту "Я буду жити!" повідомила голова правління Ассоціації Валентина Юрчишина.

"Проект "Я буду жити!" стартував, щоб нагадати всім про захворювання на лімфому і надати реальну допомогу хворим. У рамках проекту 12 вересня відбудеться концерт, кошти від якого будуть спрямовані хворим, які лікуються в Національному інституті раку", - сказала Юрчишина.

Вона додала, що для онкохворих дуже важлива будь-яка підтримка - і психологічна, і матеріальна, та закликала українців відкрити своє серце благодійності і долучитися до проекту.

Один з його ініціаторів лідер гурту Dруга Ріка Валерій Харчишин у свою чергу розповів, що для нього особисто проблема лімфоми дуже близька, оскільки він втратив через неї кількох близьких, а зараз намагається врятувати рідного брата, який лікується від лімфоми.

За словами лідера Dругої Ріки, він не отримав жодної відмови від артистів, яким пропонував взяти участь у благодійному концерті - вони давали згоду буквально через півтори хвилини розмови на цю тему.

Харчишин повідомив, що концерт триватиме близько 4 годин. Наразі продано близько 1 тис. квитків (ціна від 150 до 600 грн - авт.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ
24.11.2017 : БОЛЕЕ ПОЛОВИНЫ НОВЫХ ОНКОПРЕПАРАТОВ НЕСПОСОБНЫ УВЕЛИЧИТЬ ВЫЖИВАЕМОСТЬ ПАЦИЕНТОВ
15.11.2017 : Статья Суркис Марины "Интимная жизнь во время лечения"
17.10.2017 : Фотозвіт про ІХ Конференцію «Сучасні підходи до діагностики та лікування лімфопроліферативних захворювань»
СТАТТІ
15.11.2017 : Интимная жизнь во время лечения
05.07.2017 : Необхідність ПЕТ обстежень в лікуванні пацієнтів.
23.05.2017 : Как помочь близкому человеку с онкологическим диагнозом