Благодійний концерт в Національному інституті раку 30 травня 2012 року, м. Київ

Благодійний концерт в Національному інституті раку

30 травня 2012 року, м. Київ

30 травня 2012 року в Національному інституті раку в м. Києві пройшов благодійний концерт, присвячений обєднанню зусиль в боротьбі з онкозахворюваннями. В теплій та дуже дружній атмосфері зібрались лікарі, пацієнти, співробітники інституту, організатори акції, артисти. В залі панувала атмосфера свята і радості.

Концерт–акція був організований Асоціацією допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями. Голова правління Асоціації Валентина Іванівна Юрчишина привітала гостей та подякувала всім, хто прийшов на концерт, щоб підтримати тих, хто найбільше потребує допомоги!

Акція проходила за підтримки Фонду Волонтерів України, який в свою чергу подарував відділенню онкогематології нові стільці та телевізор.


Голова Фонду Тимофій Нагорний: «Це надзвичайно важливо, що ми всі разом зібрались сьогодні, щоб підтримати одне одного. Ви маєте памятати, що попереду – все тільки хороше. Ми маємо надію, ми боремось за ваше здоровя. Сьогодні прийшли люди, які є небайдужими, які намагаються зробити цей період для вас легшим.»

На концерті виступили співак Віталій Козловський, співачка Рената Штіфель, ансамбль народної пісні «Кралиця», виконавиця гри на кобзі Світлана Німенко. Виконавці побажали гостям міцного здоровя, віри в найкраще майбутнє та, головне –памятати, що рак – це не вирок!

Серед присутніх: пацієнти, лікарі, представники Спілки захисту прав пацієнтів "Здоров'я нації", газети "Пацієнт UA", ГО "Рух "Народна ініціатива" (презентували пацієнтам книги), волонтери з занять іпотерапією. Квіти в букетах, кімнатні квіти  та полотенця пацієнтам надані директором флористичного відділу "Камелія".

 

 

 

 

НОВИНИ
18.01.2019 : В Одеській обласній лікарні привітали з Новим роком онкохворих пацієнтів
30.12.2018 : З Новим 2019 роком!
30.12.2018 : Школа поддержки пациентов с хроническими лимфопролиферативными заболеваниями
СТАТТІ
31.10.2018 : Діагностика: що таке біопсія, гістологія, імуногістохімія
05.09.2018 : Жизнь после лимфомы
15.03.2018 : Стаття ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ