Новостворена експертно-технічна група (ЕТГ) МОЗ України розпочинає роботу над визначенням номенклатури препаратів для цьогорічних закупівель

 

12.05.2015
МОЗ України сформував експертно-технічну групу, яка розглядатиме пропозиції щодо визначення номенклатури лікарських засобів, медичних виробів та медичної техніки, інших товарів, робіт і послуг, які закуповуватимуться на виконання державних цільових програм та комплексних заходів програмного характеру за державні кошти. Завтра, 13 травня 2015 року, відбудеться перше установче засідання Групи.

 

Група складається з 11 осіб, представників Департаменту медичної допомоги, Фінансово-економічного департаменту, Управління громадського здоров‘я, Відділу внутрішнього аудиту, ДУ «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України», ДП «Державний експертний центр МОЗ України», Державної служби України з лікарських засобів (за згодою). Головою ЕТГ призначено заступника Міністра охорони здоров’я Ігоря Перегінця.

 

Відповідно до порядку денного на засідання Групи запрошуватимуть (з правом дорадчого голосу) осіб, які не є членами Групи: головних позаштатних спеціалістів МОЗ України за профілем, представників державних підприємств, установ, організацій, закладів охорони здоров’я, структурних підрозділів з питань охорони здоров‘я обласних та Київської міської державних адміністрацій, НАМН України, представників міжнародних організацій, представників громадських (пацієнтських) організацій тощо.

 

До складу Групи не можуть входити особи, які прямо чи опосередковано пов’язані з претендентами на участь у процедурі державних закупівель. Більш того, якщо про такий зв'язок когось з членів групи стане відомо після прийняття рішення Групою, – рішення буде скасовано.

 

Наказ про затвердження положення про експертно-технічну групу МОЗ України з питань супроводу державних закупівель у 2015 році знаходиться за посиланням http://www.moz.gov.ua/ua/portal/dn_20150507_0266.html.

 

Прес-служба МОЗ України

НОВИНИ
18.01.2019 : В Одеській обласній лікарні привітали з Новим роком онкохворих пацієнтів
30.12.2018 : З Новим 2019 роком!
30.12.2018 : Школа поддержки пациентов с хроническими лимфопролиферативными заболеваниями
СТАТТІ
31.10.2018 : Діагностика: що таке біопсія, гістологія, імуногістохімія
05.09.2018 : Жизнь после лимфомы
15.03.2018 : Стаття ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ