Практичне втілення постійно діючого проекту «Інформаційна діяльність Асоціації»

 

В рамках постійно діючого проекту «Інформаційна діяльність Асоціації» підготовлено та надано інформаційний матеріал для проведення циклу лекцій студентам Черкаської медичної академії до Всесвітнього Дня боротьби з раковими захворюваннями.

Викладач кафедри терапевтичних дисциплін вказаного учбового закладу Бурлака Ліна Миколаївна провела теоретичні та практичні заняття в Черкаських обласній та міській лікарнях на тему: «Лімфома Ходжкіна та Неходжкинські лімфоми. Студентам було детально роз’яснено:

- із чого складається кров;

- що таке лімфома Ходжкіна;

- як встановлюється діагноз;

- лікування;

- фактори ризику;

- зміна способу життя при вказаних захворюваннях, харчування та фізичні навантаження.

Асоціація висловлює щиру подяку викладачеві Бурлаці Л. М. та сподівається в подальшому розвивати співпрацю в рамках проекту «Інформаційна діяльність Асоціації» з медичними учбовими закладами України з тим, щоби молоді медичні працівники могли вчасно запідозрити та виявити онкопатологію, що є запорукою успішного лікування названих хвороб.

ВГО «Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями»

 

 

НОВИНИ
03.12.2018 : Ювілейна Х науково-практична конференція «Сучасні підходи до діагностики та лікування лімфопроліферативних захворювань»
31.10.2018 : ВІДКРИТА РЕЄСТРАЦІЯ НА КОНФЕРЕНЦІЮ «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ЛІМФОПРОЛІФЕРАТИВНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ»
09.10.2018 : 25 сентября в Днепре провели мероприятие к Всемирному Дню борьбы с лимфомой
СТАТТІ
31.10.2018 : Діагностика: що таке біопсія, гістологія, імуногістохімія
05.09.2018 : Жизнь после лимфомы
15.03.2018 : Стаття ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ