Відбулася перша школа пацієнток з РМЗ

Ініціатори проведення цього заходу  - Український онкологічний портал  та громадська організація  «Разом про ти раку».  Вони зібрали жінок, які  зіштовхнулися з діагнозом «рак молочної залози», одні з них ще проходять лікування, інші зробили це 10-15 років тому.

- На Онкопортал нам пише дуже багато людей, більшість  з них пройшли лікування і дещо розгублені – а як жити далі? Чого чекати? Що можна і  чого не слід робити?- розповідає редактор Онкопорталу Лілія Куликівська.-  І  ми вирішили дати  таким жінкам можливість поспілкуватися між собою, поділитися своїм досвідом , порадитися з лікарями.

- Це дуже важливо знати, що  життя після діагнозу не закінчується,- продовжує голова ВГО «Разом проти раку» Лариса  Лопата. – Так складається, що ми більше знаємо людей, які померли від раку, а ось про тих, хто живе,  працює, насолоджується життям, відомо мало. І  дати можливість  жінкам, які тільки почали лікування, поспілкуватися з тими, хто вже давно його пройшов, дуже важлива і корисна справа. Це додає сили і віри.

На Онкопорталі була можливість зареєструватися на школу пацієнтів і взяти участь у обговоренні її програми. Жінки вирішили запросити  на першу школу лікаря-діагноста  клініки Лісод  Дарію  Вінницьку та реабілітолога Наталю Рибак, яка також працює в Лісод.  До речі, Наталя не тільки розповіла про профілактику лімфостазу, а навіть оглянула жінок і розписала кожній з них індивідуальні вправи. А на завершення був майстер-клас від  Даші Малахової.  Напередодні Хеловіну учасниці школи готували гарбузову кашу – просто, смачно і корисно.

Партнеров проекту стала фармацевтичнакомпанія Рош.
Дізнатися про наступну школу пацієнтів можна  на Онкопорталі - onco-net.net.

НОВИНИ
05.12.2017 : Нагадуємо, що Програма Підтримки Пацієнтів продовжується!
05.12.2017 : Мы очень рады за тебя, Оксаночка!!!
30.11.2017 : День пациента в отделении онкогематологии НИРУ ноябрь 2017
СТАТТІ
15.11.2017 : Интимная жизнь во время лечения
05.07.2017 : Необхідність ПЕТ обстежень в лікуванні пацієнтів.
23.05.2017 : Как помочь близкому человеку с онкологическим диагнозом