Черкаський лікувально - діагностичний гематологічний центр Черкаського обласного онкодиспансера, гематологічне відділення

Щорічно в Обласному лікувально -діагностичному гематологічному центрі Черкаського обласного онкодиспансера отримують хіміотерапію близько 1330 пацієнтів віком від 18 років. З них 220 пацієнтів отримують курси високодозної терапії в блоці інтенсивної терапії гемобластозів. Кожний третій курс хіміотерапії потребує введення цитостатиків з чітко визначеним об’ємом за годину для профілактики побічних дій цитостатиків. Введення з визначеною згідно інструкції швидкістю потребують деякі антибактеріальні , антифунгальні , ативірусні препарати, імуноглобуліни, вазопресори. Дотримуватись цих вимог неможливо без інфузоматів та шприцевих насосів.

Наш центр має 2 інфузомати,отриманих в якості гуманітарної допомоги та 2 шпприцевих насоси, кожний неодноразово відремонтований, що позначається на дотримані заданої апарату швидкості. Іноді створюється черга на використання інфузоматів, що затримує работу медперсоналу. В безвихідних ситуаціях працюємо за «дідівським »методом- рахуємо кількість крапель в крапельниці за хвилину, щоб вираховувати швидкість – це вимагає постійної присутності медсестри біля пацієнта.

Колектив та пацієнти Обласного лікувально -діагностичного гематологічного центру Черкаського обласного онкодиспансера будуть щиро вдячні всім, хто допоможе обладнати центр інфузоматами та шприцевими насосами.

Обласний лікувально -діагностичний гематологічний центр Черкаського обласного онкодиспансера потребує

Інфузоматів - №10 ( фірма SENSITEC SensitecР-600)

( фірма B.Braun INFUSOMAT FMS волюметричний інфузійний насос, Инфузомат Space )

Шприцевих насосів – № 6 , ( фірма B.Braun PERFUSOR COMPACT шприцевий інфузійний насос, PERFUSOR FM шприцевий інфузійний насос ,Перфузор Space)

( фірма SENSITEC SensitecWZ-50C6T , SensitecWZ-50C66T, SensitecWZS-50F6)

Медичні стойки ( на яких закріплюються інфузомати ти шприцеві насоси)- №4

( фірма SENSITEC) ( фірма B.Braun Стойка для кріплення насосів SPPole Clamp SP)

Приблизна вартість одного інфузомата 21 000 гр.

НОВИНИ
31.10.2018 : ВІДКРИТА РЕЄСТРАЦІЯ НА КОНФЕРЕНЦІЮ «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ЛІМФОПРОЛІФЕРАТИВНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ»
09.10.2018 : 25 сентября в Днепре провели мероприятие к Всемирному Дню борьбы с лимфомой
02.10.2018 : Ситуация относительно железодефицитной анемии (ЖДА) в Запорожье не изменилась
СТАТТІ
31.10.2018 : Діагностика: що таке біопсія, гістологія, імуногістохімія
05.09.2018 : Жизнь после лимфомы
15.03.2018 : Стаття ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ