Про організацію

Вітаємо Вас на сайті Всеукраїнської громадської організації "Асоціації  допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями” (АДІП ХЛПЗ)

Найбільш поширеною  групою онкогематологічних захворювань, що трапляються серед населення європейських країн та США, є хронічні лімфопроліферативні захворювання (ХЛПЗ). До їх групи належать хронічний лімфолейкоз(ХЛЛ), неходжкінські злоякісні лімфоми (НЗЛ) та множинна мієлома(ММ). В Україні кількість людей, хворих на ХЛПЗ, сягає 39 тисяч осіб.

У більшості випадків діагноз ХЛПЗ звучить як смертельний вирок для пацієнта. Та сучасні досягнення світової медицини дають цим людям надію на одужання. Важливими для успішного лікування є наявність дорогих діагностичних реактивів та високоякісних медичних препаратів, якими повною мірою держава, нажаль, не забезпечує.

Саме задля створення програми соціальної допомоги і захисту хворих на ХЛПЗ була заснована і зареєстрована в Міністерстві юстиції 21 серпня 2006 року Всеукраїнська громадська організація «Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями». Асоціація об’єднала медичних працівників, науковців, пацієнтів, їх родичів та інших громадян в спільному бажанні надавати безкорисливу допомогу тим, кому вона життєво необхідна.

Асоціація діє відповідно до Конституції України, Закону України "Про об єднання громадян", чинного законодавства та Статуту на принцмпах колективного самоуправління, самоврядування, добровільності його членів, законності та гласності. Асоціація на сьгодні нараховує більше 1 тисячі членів.

З перших днів існування Асоціація надає інформаційну, діагностичну, медичну та психологічну підтримку хворим на ХЛПЗ та їх родинам.

Опорою організації є 18 місцевих осередків , що створювались за територіальним принципом (у Києві, Кіровограді, Івано-Франківську, Вінниці, Чернівцях, Одесі, Донецьку, Черкасах, Сімферополі, Львові, Хмельницькому, Дніпропетровську, Харкові, Херсоні, Житомирі, Полтаві, Запоріжжі, Мукачеві).

Деякі з цих осередків, які очолюють самі ж хворі на ХЛПЗ, що успішно долають свій недуг завдячуючи вчасній якісній діагностиці, наявності сучасних ліків, знанням лікарів, матеріальній і духовній підтримці своїх рідних та близьких. Сьогодні вони є втішним прикладом того, що тільки спільні зусилля всіх небайдужих до проблеми онкогематології людей дійсно рятують життя.

Існування нашої благодійної організації дає можливість зустрітися тим, хто прагне повноцінно жити з хронічними  захворюваннями крові і тим, хто може цьому сприяти. Ми чекаємо на  Вас.

Асоціація є членом Коаліції лімфоми (LC) з 2012 року: http://www.lymphomacoalition.org/

З повагою,

Голова Асоціації                  Юрчишина В.І.


НОВИНИ
18.01.2019 : В Одеській обласній лікарні привітали з Новим роком онкохворих пацієнтів
30.12.2018 : З Новим 2019 роком!
30.12.2018 : Школа поддержки пациентов с хроническими лимфопролиферативными заболеваниями
СТАТТІ
31.10.2018 : Діагностика: що таке біопсія, гістологія, імуногістохімія
05.09.2018 : Жизнь после лимфомы
15.03.2018 : Стаття ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ