Житомирська обласна клінічна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського

Пацієнтів відділення гематології в канун Нового року, привітали смачною випічкою представник нашої Асоціації Чернишова Раїса та не байдужі жителі міста Житомир. Дякуємо за участь у Добрій справі та вітаємо всіх з наступаючим Новим 2018 роком!