ПРО АСОЦІАЦІЮ

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Вітаємо Вас на сайті Всеукраїнської громадської організації “Асоціації  допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями” (АДІП ХЛПЗ)

Найбільш поширеною  групою онкогематологічних захворювань, що трапляються серед населення європейських країн та США, є хронічні лімфопроліферативні захворювання (ХЛПЗ). До їх групи належать хронічний лімфолейкоз (ХЛЛ), неходжкінські злоякісні лімфоми (НЗЛ) та множинна мієлома(ММ). В Україні кількість хворих на ХЛПЗ сягає  52 448, з них лімфоми –  32 839, лімфолейкоз – 19 609 – (дані статвідділу МОЗ України за 2017 рік).

У більшості випадків діагноз ХЛПЗ звучить як смертельний вирок для пацієнта. Та сучасні досягнення світової медицини дають цим людям надію на одужання. Важливими для успішного лікування є наявність дорогих діагностичних реактивів та високоякісних медичних препаратів, якими повною мірою держава, нажаль, не забезпечує.

Саме для створення програм соціальної допомоги і захисту хворих на ХЛПЗ заснована і зареєстрована в Міністерстві юстиції 21 серпня 2006 року Всеукраїнська громадська організація «Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями». Асоціація об’єднала медичних працівників, науковців, пацієнтів, їх родичів та інших громадян в спільному бажанні надавати безкорисливу допомогу тим, кому вона життєво необхідна.

Асоціація діє відповідно до Конституції України, Закону України “Про об єднання громадян”, чинного законодавства та Статуту на принцмпах колективного самоуправління, самоврядування, добровільності його членів, законності та гласності. Асоціація на сьгодні нараховує більше ніж 1,5 тисячі членів. Організація тісно та плідно співпрацює з гематологічними медичними закладами по всій Україні.

З перших днів існування Асоціація надає інформаційну, діагностичну, медичну та психологічну підтримку хворим на ХЛПЗ та їх родичам.

Існування нашої благодійної організації дає можливість зустрітися тим, хто прагне повноцінно жити з хронічними  захворюваннями крові і тим, хто може цьому сприяти. Ми чекаємо на  Вас.

Асоціація є членом Коаліції лімфоми (LC) з 2012 року: http://www.lymphomacoalition.org/

З повагою,

Голова Асоціації  Юрчишина В.І.

Далі ми пропонуємо відео про нас:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]