Вітаємо всіх закоханих з Днем святого Валентина!

Зігріємо один одного теплом, подаруємо усмішки і ніжність, радість спілкування.

Це велике щастя мати свою другу половинку.

Адже тоді життя стає прекрасним і легким,

барви життя яскравіші, повітря прозоріше і чистіше, сонце тепліше.

Давайте зберігати і оберігати наші почуття!

Почуття, назва яким Любов.

З любов'ю, ВГО «Асоціація допомоги інвалідам іта пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями»