Відбувся святковий День пацієнта зі святкуванням Святого Миколая у гематологічному відділенні Харківської міської клінічної лікарні №25

19 грудня відбувся святковий День пацієнта зі святкуванням Святого Миколая у гематологічному відділенні Харківської міської клінічної лікарні №25. Дуже смачні, надзвичайно красиво з душею оформлені торти до святкового столу надала кондитерська “Тоrtini”.