У відділення гематології Полтавської обласної лікарні завітало Новорічне свято. Пацієнти отримали від майстрині Олени та від ТОВ “Каравай” торт та інші солодощі. За гарячим чаюванням та смакуванням гостинців пройшло тепле спілкування. Всі присутні були у доброму гуморі та святковому настрої. Велика вдячність всім, хто долучився і допоміг провести Новорічне свято!


