Акція під Верховною Радою 26.03.2014

Шановні колеги,

Як ми щойно повідомили на круглому столі, надсилаю вам фото-анонс завтрашньої акції під Верховною Радою. Ми вас просимо максимально поширити цю інформацію по вашим контактам. Крім того, надсилаю посилання на фейсбук-сторінку нашої організації https://www.facebook.com/ucab.org.ua?ref=hl

Тут теж розміщено цей анонс, ви можете його поширювати по фейсбуку також. Сподіваємось, з вашою допомогою ми зможемо залучити максимальну кількість учасників на акцію!!!!!!

Від імені пацієнтської спільноти,

Інна Бойко, менеджер проектів БФ "Пацієнти України" (ЮКАБ) + 38 050 381 96 00

www.ucab.org.ua http://www.ucab.org.ua/