Святкові поздоровлення з Новим роком у Донецькій міській клінічній лікарні № 3 відділенні гематології.
Солодощі хворим надані ООО “Діад”.
Як добре, коли посмішка сяє на обличчях людей та зявляється надія на одужання.


Святкові поздоровлення з Новим роком у Донецькій міській клінічній лікарні № 3 відділенні гематології.
Солодощі хворим надані ООО “Діад”.
Як добре, коли посмішка сяє на обличчях людей та зявляється надія на одужання.

