Святкові поздоровлення з Новим роком у Донецькій міській клінічній лікарні

Святкові поздоровлення з Новим роком у Донецькій міській клінічній лікарні № 3 відділенні гематології.

Солодощі хворим надані ООО “Діад”.

Як добре, коли посмішка сяє на обличчях людей та зявляється надія на одужання.