12 вересня 2012 року в Києві в клубі STEREO PLAZA відбувся благодійний концерт

12 вересня 2012 року в Києві в клубі STEREO PLAZA відбувся благодійний концерт, метою якого було збір коштів на придбання  препаратів для лікування хворих на лімфому з усієї України та інформування суспільства про проблему.

Головними організаторами стали “Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями” та Рок-група DРУГА РІКА .

Рок-н-рольний марафон підтримали  Dруга Ріка, С.К.А.Й., Бумбокс, Океан Ельзи, Крихітка, O.Torvald, Bahroma, ШИМА, EPOLETS. Приємно, що найпопулярніші українські гурти не стоять осторонь проблеми раку.

На високому рівні, під бурхливі оплески пройшов концерт музикантів, які небайдужі до людських страждань. Емоційне, високопрофесійне дійство тривало понад 5 годин!!! Майже дві тисячі глядачів підтримали проект “Я буду жити!” І це ЗДОРОВО!!!

Зібрано  пожертви на суму    275 749,75 грн. На ці кошти будуть придбані препатати для онкохворих пацієнтів Національного інституту раку та Київського центру трансплантації кісткового мозку. У людей знову з'явиться шанс на життя.

Беспосередньо під час концертуі пожертви  збиралися волонтерами у благодійні скриньки .

На концерт були запрошені пацієнти, які успішно долають хворобу, або вже виграли цю боротьбу.