Захоплено пройшло арт – терапевтичне заняття у відділенні онкогематології НІР

Радісно, зі сміхом та захоплено пройшло арт – терапевтичне заняття у відділенні онкогематології НІР завдяки нашим волонтерам студентам Київського національного Лінгвістичного університету. Арт-терапія має велику терапевтичну дію при лікуванні різних хвороб. Але для онкохворих – це не тільки самовираження через творчість, а й можливість на дві-три  години відволіктись від складного лікування і важких думок. Позитивне мислення та настрій – один з важливих складників у лікуванні.