Передноворічні святкування у відділенні гематології Запорізької обласної клінічної лікарні. Окрасою став торт від наших добрих друзів Кондитерського Дому “Містер Кекс“. Спасибі їм за чуйність, за подаровану радість.
Передноворічні святкування у відділенні гематології Запорізької обласної клінічної лікарні. Окрасою став торт від наших добрих друзів Кондитерського Дому “Містер Кекс“. Спасибі їм за чуйність, за подаровану радість.