26 вересня 2013р.
Плазмовий телевізор від компанії «СП-КАПІТАЛ» отримали пацієнти гематологічного відділення Донецької міської лікарні №3 по зверненню Асоціації. Спасибі за чуйність! Такі добрі вчинки дають пацієнтам сили на одужання!
Тепер пацієнти скрашують своє дозвілля переглядом телепередач.