Арт-терапія у відділенні онкогематології НІР

Арт-терапія у відділенні онкогематології НІР пройшла 31.10.2013.


Заняття відбулось завдяки студентам лінгвістичного університету. Час спілкування студентів з пацієнтами та їх родичами позитивно вплинув на всіх учасників: малювали картини за
бажанням, розфарбовували, розповідали історії свого життя, сміялись, жартували, коментували картини, а потім всі разом прикріпили плакат з великою квіткою пелюстки, якої можна відривати "на щастя" – дуже зворушені, з почутими словами вдячності, повертались студенти додому, щоб знову, через
тиждень, провести нову зустріч з людьми, які чекають на них….