Нас відвідують друзі

Всесвітній день боротьби з раком – 4 лютого. В ці дні нас відвідують друзі. В черговий раз студенти – музиканти факультету музичного мистецтва КНУКіМ подарували своє мистецтво пацієнтам відділення онкогематології Національного інституту раку, душевним співом українських народних пісень зігріли серця пацієнтів та медичного персоналу, наповнили теплом та самими щирими почуттями. Такі зустрічі дуже необхідні для тих, хто знаходиться в стінах цього закладу, вони дають людям ЖИТТЄВУ СИЛУ на подолання важкого недуга.

Висловлюємо щиру вдячність учасникам благодійного заходу: фольклорному ансамблю «Кралиця» (керівник – професор, заслужений працівник культури України Іван Сінельніков), студентам Юлії Юріній, Анні Лотиш, Анні Тіщенко, Ріті Гальс, Ірині Ґудзь, Тимофію Музичук, Юрію Галібін, Андрію Ременюк і концертмейстеру Олександру Міщенко.

Велике спасибі координатору проекту «ДАРУЄМО ЖИТТЯ!» – заступнику декана ФММ КНУКіМ доценту Тетяні Василівні Пістуновій та всьому викладацькому колективу за зрощення таких молодих талантів з чуйними, добрими серцями! Здоров'я та творчого натхнення Вам!