Виступ студентів

15 вересня в Міжнародний день боротьби з лімфомою у відділенні онкогематології відбувся концерт української пісні. Дуже чутливо, проникливо співали студенти Київського національного університету культури та мистецтва. Їх голоси зачаровували. Велике спасибі за подаровану радість студентам та викладацькому колективу від пацієнтів та медичних працівників закладу.