10 років з Дня заснування Асоціації-2016

21 серпня 2016 року виповнилось 10 років з Дня заснування Асоціації,

15 вересня – Міжнародний День боротьби з лімфомами.

телеканал Тоніс про День лімфоми в Україні:

Заходи присвячені цим датам.
ВГО «Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з лімфопроліферативними захворюваннями»  створена у 2006 році для впровадження програми соціальної допомоги і захисту хворих ХЛПЗ та об’єднує вчених, лікарів, медичних працівників, пацієнтів, їхніх родичів і просто небайдужих людей.

Ось уже 10 років поруч з пацієнтами. Ми надаємо  їм та родичам медикаментозну, інформаційну, психологічну та реабілітаційну допомогу.

15 вересня – Міжнародний День боротьби з лімфомами. Мета цієї дати – привернути увагу суспільства до проблем людей з діагнозом лімфома.

Одним із завдань наших онкогематологів, онкологів є – застерегти населення, лікарів загально лікувальної мережі  (терапевтів, сімейних лікарів,  лікарів не онкологічного профілю) та пацієнтів про онкологічну настороженість щодо імовірних симптомів захворювання: збільшення та зростання лімфовузлів, виражену слабкість, тривалі скачки температури, підвищену пітливість (переважно в нічний час), порушення травлення, свербіж шкіри та інш.

Виявлення хвороби на ранній стадії, завчасне діагностування та лікування –  дає шанси на повне одужання та менш фінансово затратне лікування.

Цим двом датам присвячені заходи, що відбулися 15 вересня п.р. в актовому залі Національного інституту раку України в рамках проекту «Я БУДУ ЖИТИ», а саме:

  • прес-конференція за участю ЗМІ, керівництва Асоціації, адміністрації Національного інституту раку України, провідних лікарів і колишніх пацієнтів;
  • незабутня зустріч з переможцями над хворобою. Під час якої були і сльози радості від розповідей про щасливе, насичене сьогоднішнє життя наших гостей, які приїхали з усіх куточків України та сльози від важких спогадів про часи боротьби з недугом, а ще велика гордість за наших лікарів;
  • круглий стіл – зустріч з фахівцями на тему: «Що важливо знати під час лікування і на етапі реабілітації» проведено за участі:
  • Крячок Ірини Анатоліївни – д.м.н., професора, завідуючої науково-дослідного відділення хіміотерапії гемобластозів і ад`ювантних методів лікування НІР України;
  • Вітруком Юрієм Васильовичем – к.м.н., завідуючим відділенням пластичної та реконструктивної онкоурології Національного інституту раку України;
  • Єфименко Ольгою Олексіївною – к.м.н., ст. науковим співробітником відділення ендокринної гінекології ІПАГ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної Академії медичних наук України;
  • Алексєєнко Оленою Іванівною – к.м.н., лікарем вищої категорії – кардіологом, реаніматологом клініки «Медіком»;
  • Немтіновим Петром Ігоровичем – лікарем – репродуктологом, медичним радником Інституту клітинної терапії.

Вказані фахівці  детально відповіли на багаточисельні запитання присутніх.

Асоціація висловлює вдячність нашим членам – переможцями над хворобою: Марії Сохацькій (Волинська обл.), Антону Єрешко (м. Кам’янець-Подільський), Марії Авраменко (м. Кременчук), Аллі Кістяні (Черкаська обл.), Тетяні Добрій (м. Одеса), Валентині Добрій (м. Одеса), Ірині Дакеліній (м. Вінниця),  Євгенії Гінсбург (м. Київ) за те, що знайшли час та наснагу прийняти участь у цьому заході, що дуже важливо для тих хто подолав хворобу і для тих, хто тільки починає шлях до одужання.

Ми не менш вдячні іншим учасникам та спонсорам заходів, щиро бажаємо всім здоров’я, успіхів і натхнення у нашій важливій справі.

Маємо надію, що в наступному році ця дата збере ще більше  ПЕРЕМОЖЦІВ, пацієнтів та небайдужих людей!

Завжди з Вами, ВГО «Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з лімфопроліферативними захворюваннями»

Додаткові матеріали про подію дивитися тут:

15 версня 2016  День боротьби із лімфомами – актова зала Національного інституту рака:

http://fakty.ictv.ua/ua/videos/den-borotby-z-limfomamy-neduga-vylikovna-u-70-vypadkiv/ ICTV

http://onco.com.ua/articles/item/peremojtsi_sche_raz_pro_den_borotbi_z_limfomoyu_v_nstituti_raku Онкопортал onco.com.ua

http://health-ua.com/healthnews/vsemirnyiy-den-borbyi-s-limfomami-meropriyatiya-v-g-kieve.html

http://oncoportal.net/stati/ukrainskie-realii-o-chem-vrachi-govorili-vo-vsemirnii-den-borbi-s-limfomami.htm Онкопортал onco.com.ua

http://izvestia.kharkov.ua/tv-proekty/hi/2293/1221507.html Харьков

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider