Нагадуємо, що Програма Підтримки Пацієнтів продовжується!

На нашому сайті: http://lympho.com.ua/projects/psp анонсуються умови Програми, що дає змогу пацієнтам знайомитися з нею та ставати її учасником. Програма Підтримки Пацієнтів діє на всій території України, участь у ній безкоштовна.

У Програмі Підтримки Пацієнтів можуть брати участь пацієнти тільки по направленню лікуючого лікаря з клінічно підтвердженим діагнозом.

Програма Підтримки Пацієнтів допомагає хворим не переривати блоки хіміотерапії, проводити їх вчасно, так як важливим моментом у лікуванні являється строге дотримання інтервалів між сеансами терапії, відповідно до протоколу лікування. В іншому випадку ліки не призведуть до потрібного результату. (Залежно від діагнозу хворого і стадії прогресування хвороби, тривалість курсу хіміотерапії і графіки її проходження строго регламентовані, їх призначає виключно лікуючий лікар – гематолог, онколог, хіміотерапевт).

Проте, бувають ситуації, коли курс прийому препарату тимчасово припиняють. Таке рішення може прийматись через отриманий результат загального аналізу крові пацієнта чи незадовільний стан інших важливих показників, приймати його може тільки лікар.

 

Програма Підтримки Пацієнтів допомагає у збереженню життя пацієнту!