Традиційний День пацієнта

День пацієнта

За ініціативою Всеукраїнської громадської організації «Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями» 21 березня 2018 року у приміщенні відділення гематології НЦРМ (м. Київ, пр. Перемоги, 119/121) відбувся День пацієнта.

Традиційно День пацієнта дав можливість хворим отримати підтримку та надію на успішне лікування. Наглядним прикладом якого стали запрошені члени нашої Асоціації Іна Матюшенко та Маріам Михайленко, молоді люди, які пройшли тривале лікування та пересадку стовбурових клітин, а зараз бажають допомогти іншим долати важкий шлях до одужання.

Крім того, пацієнтам роз’яснено суть медичної реформи, її новаторства, негативні й позитивні моменти для населення України.

По завершенню, на знак позитивних емоцій, учасникам заходу подарували різнокольорові повітряні кульки.

Висловлюємо подяку учасникам Дня пацієнта!

ВГО «Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями»