Ювілейна Х науково-практична конференція «Сучасні підходи до діагностики та лікування лімфопроліферативних захворювань»

7-9 листопада 2018 року  у м. Києві  пройшла Ювілейна Х  науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні підходи до діагностики та лікування лімфопроліферативних  захворювань», яка пройшла під егідою Національного інституту раку, Всеукраїнської громадської організації «Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями» та Асоціації онкогематологів України. Конференція внесена до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій в 2018 році», затвердженого МОЗ України на НАМН.

У рамках конференції було висвітлено основні досягнення в галузі онкогематології у світі та Україні за останнє десятиріччя. Її учасники, провідні українські та зарубіжні фахівці в галузі діагностики та лікування лімфопроліферативних захворювань.

Відрадно, що міжнародні експерти з Данії, Італії, Великої Британії, Швейцарії та ін. країн, стали активними учасниками конференції та з готовністю ділитись своїми знаннями аби спільними зусиллями протидіяти хворобі.

Ведучим урочистого відкриття та нагородження Ювілейної  Х  науково-практичної конференції був Дмитро Бурундуков.

Висловлюємо щиру подяку усім спікерам та учасникам конференції та сподіваємось, що здобуті знання, обмін досвідом, допоможуть у вирішенні однієї з найактуальніших проблем сучасної онкогематології – діагностики та лікування лімфом й тисячі пацієнтів будуть врятовані!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider