Асоціація приєднується до заклику науковців взяти під охорону половину Планети

Не секрет, що стан екології у нашій країні, за даними UNEP, є незадовільним. Наслідки аварії на Чорнобильській АЕС (в окремих регіонах України радіаційний фон перевищує природній у три рази) найбільш актуальний фактор появи та розповсюдження онкозахворювань.

Стан повітря, викиди промислових підприємств, викиди транспорту, стан питної води, каналізаційні стоки, вирубка лісу, забруднення природних водоймищ – ось далеко не всі негативні екологічні фактори, що впливають на збільшення захворювань на рак.

Саме тому наша Асоціація приєднується до заклику науковців взяти під охорону половину Планети.

До 2030 року необхідно взяти під охорону одну третину, а до 2050 року – половину усієї території суші та Світового океану. Це пропонується науковцями Джонатаном Бейлі з Національного географічного товариства США та його колегою Я-Пинг Чжаном з Китайської академії наук. Цей план необхідно втілити в життя не тільки за для збереження дикої природи, а й  для виживання всього людства.

Наша Асоціація 28 березня п.р. звернулась до 10 найвпливовіших людей світу а саме: Л. Обрадора  – Президента Мексики, К. Кесада – Президента Коста – Ріки, Дж. Трюдо – Прем`ер – міністра Канади, Папи Римського Франциска,  І. Дуке – Президента Колумбії, Дж. Арден – Прем`ера Нової Зеландіїї, Е. Макрона – Президента Франції, А. Ахмеда – Прем`ер – міністра Ефіопії, А. Меркель – Канцлера Німеччини та А. Гутереша – Генерального секретаря ООН з проханням підтримати цей план, та розпочати впровадження дієвих заходів по захисту нашої Планети.

Від усіх вказаних осіб є підтвердження про отримання нашого звернення.