Інформаційно-просвітницький «десант» в Черкасах 29 лютого 2020 р.

Вперше в Черкасах відбулась Школа «Інформаційний помічник пацієнта». Серйозний підхід до підготовки та проведення заходу невропатолога Бугаєва Юрія Анатолійовича, практикуючого психолога Суркіс Марини Олександрівни, реабілітолога Плотнікової Мар’яни дав учасникам надію на одужання, якісну реабілітацію, а ще відчути себе потрібними суспільству.

Пацієнти та проліковані активно прийняли участь у роботі «Школи» – задавали запитання, знайомилися, вели діалоги та висловили побажання проводити такі заходи в подальшому, так як вони допомагають переосмислити підходи до лікування хвороби та активізувати своє життя.

Особлива подяка спікерам заходу: лікарю вищої категорії, невропатологу Київської МКЛ №9 Бугайову Юрію Анатолійовичу, який тісно співпрацює з кафедрою неврології №1 НМАПО ім. П. Л. Шупика, (кваліфікація цього лікаря, його підхід та обширні знання в неврології та невропатології – запорука відповідей  на виникаючі найбільш серйозні запитання пацієнтів); психологу Київської МКЛ №10 Суркіс Марині Олександрівні, реабілітологу Черкаської обласної лікарні Плотніковій Мар’яні.

Окрему подяку висловлюємо Ткаченко Галині (м. Чигирин) та Кравцовій Олені (м. Черкаси) за проникливі виступи про пережиті історії свого лікування та одужання!

Фото школи:

ВГО «Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з ХЛПЗ»

Відео школи: