Школа «Інформаційний помічник пацієнта» пройде в онлайн режимі 18 лютого 2021 року з 11.00-13.00.Тема зустрічі « Я Є І БУДУ!

Шановні друзі!

Щорічно у лютому, за ініціативою Міжнародного союзу проти раку (UICC), відзначається  Всесвітній день боротьби з  раком. Метою цього дня є підвищення обізнаності про рак, як про одне  із найстрашніших захворювань сучасної цивілізації, залучення уваги до запобігання, виявлення та лікування цієї недуги.

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями», яка входить до складу  UICC, спільно з Асоціацією онкогематологів України, приурочили до цього дня Школу «Інформаційний помічник пацієнта»,яка пройде в онлайн режимі 18 лютого 2021 року з 11.00-13.00.Тема зустрічі « Я Є І БУДУ!

Запрошуємо Вас взяти активну участь у заході, який буде транслюватися в прямому ефірі на нашій сторінці Facebook  та на You tube каналі. Посилання на прямий ефір  буде повідомлено додатково, за кілька днів до початку.

Вхід за посиланням для всіх бажаючих безкоштовний.

Наші спікери нададуть професійну допомогу в отриманні Вами необхідних знань:

Крячок Ірина Анатоліївна – доктор медичних наук, професор, зав. науково-дослідним відділенням хіміотерапії гемобластозів, лікар онколог-гематолог Національного інституту раку, протягом години, буде відповідати на хвилюючі Вас питання. Звертаємо увагу на те, що з огляду на обмеження в часі, професор відповість на найбільш важливі питання, які не висвітлювалися раніше в наших ефірах;

Мацибох Софія Володимирівна – лікар-гематолог ВГО «Асоціація дитячих гематологів України», ДК «Медіком». Тема виступу: «Імуноглобулін як фактор підвищення ефективності лікування і поліпшення якості життя пацієнтів з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями»;

Бугайов Юрій Анатолійович – невропатолог, лікар вищої категорії Київської МКЛ №9. Співпрацює з кафедрою неврології №1 НМАПО ім. П. Л. Шупика. Тема: «Причини, профілактика і лікування порушення пам’яті і уваги при лікуванні онкогематологічних захворювань».

З метою найбільш ефективного проведення нашої Школи, просимо Вас вже зараз надсилати запитання на електронну пошту: assoc_lympho@ukr.net або на Vaiber

(тел. 067-489-52-87), що дасть можливість спікерам вибрати найбільш актуальні питання про діагностику, лікуванні, побічні ефекти хіміотерапії та реабілітації при лімфопроліферативних захворюваннях.

Просимо заздалегідь включити наш захід в Ваші плани!

Заходьте: на сайт www.lympho.com.ua

сторінку Facebook https://www.facebook.com/associacia.adiphlpz

Telegram канал https://t.me/lympho_patients

You tube канал АДІПХЛПЗ      АДІПХЛПЗ www.youtube.com (https://www.youtube.com/channel/UC80196iUQ5MF-F-pXNLaLlg/videos?view=0&sort=dd&shelf_id=0),

де розміщується корисна інформація.

ВГО «Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями»

Асоціація  онкогематологів України

Захід відбудеться за підтримки компанії «БІОФАРМА ПЛАЗА»