Проект "Я БУДУ ЖИТИ!" продовжується.

25 сіті-лайтів та 2 білборди з інформаційним змістом сюжетів розміщено на вулицях Києва. Хворобу краще лікувати на ранніх стадіях її виявлення.

Здоров'я Вам, дорогі співвітчизники, та довголіття!