Я буду жити (соціальний проект – Dруга Ріка, Аlyosha, Эрика, Время и Стекло, The Maneken)

Рiк тому стартував Благодiйний марафон "Я Буду Жити".

Метою проекту було інформування суспільства про проблему лімфоми в Україні та збір коштів для придбання реактивів і препаратів, щоб допомогти вилікувати онкохворих з усієї України. В рамках проекту було організовано великий благодійний концерт. Головними організаторами стали музиканти Dруга Ріка спільно з ВГО"Асоціацією допомоги інвалідам і пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями". Рок-н-рольний марафон підтримали Dруга Ріка, Океан Ельзи, С.К.А.Й., Бумбокс, Крихітка, O.Torvald, Bahroma, ШИМА, EPOLETS.

В результатi продажу квитків та пожертування людей було зібрано 275 794.75 грн. На всі кошти було закуплено препарати, які направлено на допомогу гостро потребуючим хворим.

У цьому році ВГО"Асоціація допомоги інвалідам і пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями" та Dруга Ріка вирiшили продовжити благодiйну акцiю та зняти соцiaльний ролiк, з ціллю допомогти виявити хворобу на початковій стадії.

Для цього Валерiй Харчишин, Эріка, Alyosha, The Maneken та "Время и Стекло" вийшли на знiмальну площадку з фарбами в руках. Спiльними зусиллями вони замалювали основнi симптоми захворювання. Саме таким жестом, за задумкою режисера проекту Валентина Семко, ми спробуємо звернути увагу на основні симптоми захворювання. Тим самим допоможемо врятувати не одне життя, адже на ранній стадії хвороба повністю виліковна.

Допомогти в реалізації проекту відкликнулось безліч небайдужих до страшноі проблеми та чужого горя людей. Втілювали ідею в життя музиканти, стилісти, дизайнери, візажисти та багато інших.

Вся команда проекту "Я буду жити" впевнена, що суспільство має більше знати про проблему лімфоми в Україні. Якщо люди почнуть більше піклуватись і звертати увагу на своє здоров'я, кількість хворих і кількість смертей значно зменшиться.

Дивитися відео тут http://m.youtube.com/watch?v=pm5FbgueW2Y