ГРОШОВА ДОПОМОГА

 

10.10.13.

Небайдужа до людської біди киянка Антоніна передала Наталії Гагарінові 500 грн. зі словами: «Тільки б допомогло!» Велике спасибі за чуйність!

На сьогодні стан Наталії край важкий. Через хрупкість кісток, тріснуло ребро, їй важко дихати, переміщається на візку, вже три дні тримається висока температура, тому крім основного лікування потрібні антибіотики, а це ще по 500 грн. кожного дня. Дуже сподіваємось, що підтримка людей, як фінансова так і моральна допоможе мужній мамі двох діток вистояти і хвороба відступить.

4.10.13.

Небайдужа киянка Світлана передала сто доларів на лікування Ніколаєві Насті. Щиро дякуємо за таку необхідну допомогу! Настя пройшла 6 курсів дороговартісної хіміотерапії, наступний етап 18 курсів променевої терапії, а це ще 5000 грн., не говорячи про підтримувальну терапію.

3.10.13.

Учасливі кияни передали 500 грн. Мачачі Ірині, яка після смерті Сергія залишилась з маленьким синочком, який ще й досі вірить, що його батько лікується дуже далеко, а Ірі бракує слів, повітря, щоб сказати таку страшну правду.