17 жовтня, о 18:00, в ТРЦ Ocean Plaza відбудеться презентація фото проекту i концерт в рамках Благодійного марафону "Я Буду Жити"

17 жовтня, о 18:00, в ТРЦ Ocean Plaza відбудеться презентація фото проекту i концерт в рамках Благодійного марафону "Я Буду Жити"

Марафон підтримали:

Dруга Ріка, The Maneken, Эрика, Алеша, Время и Стекло, Bahroma, Persona Grata, KRUGERS

"17

Головними організаторами стали музиканти Dруга Ріка спільно з "Асоціацією допомоги інвалідам і пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями".

Мета проекту інформування суспільства про проблему лімфоми в Україні та допомогти виявити хворобу на початковій стадії. Тим самим допомогти врятувати не одне життя, адже на ранній стадії хвороба виліковна.

Допомогти в реалізації проекту відкликнулось безліч небайдужих до страшної проблеми та чужого горя людей. Втілювали ідею в життя музиканти, стилісти,дизайнери, візажисти, представники ЗМI та багато інших.

Вся команда проекту "Я буду жити" впевнені, що суспільство має більше знати про проблему лімфоми в Україні. Якщо люди почнуть більше піклуватись і звертати увагу на своє здоров'я кількість хворих і кількість смертей значно зменшиться.

Про проект: Рiк тому в рамках проекту було організовано великий благодійний концерт.

Рок-н-рольний марафон підтримали Dруга Ріка, Океан Ельзи, С.К.А.Й., Бумбокс, Крихітка, O.Torvald, Bahroma, ШИМА, EPOLETS.

В результаті продажу квитків та пожертвувань людей було зібрано 275794.75 грн. На всі кошти було закуплено препарати, які направлено на допомогу гостро потребуючим хворим.