В рамках доброчинного проекту «МИСТЕЦТВО ПРОТИ РАКУ!» зібрано пожертви 12 498 грн.

Проект «Мистецтво проти раку!» – результати.

В рамках доброчинного проекту «МИСТЕЦТВО ПРОТИ РАКУ!» зібрано пожертви 12 498 грн. Суми було недостатньо навіть на один курс хіміотерапії, але долучення небайдужих дало можливість забезпечити Польщенко Андрія з Херсонщини (м. Цюрупинськ) життєво необхідними ліками для проведення курсу хіміотерапії. Доставку ліків з дотриманням температурного режиму здійснено компанією TNT Express Ukraine.

Дякуємо всім, хто пройнявся чужою бідою та допоміг цій маленькій сім'ї!

Благодійна виставка-конкурс «ЗЕЛЕНА ХВИЛЯ» в рамках доброчинного проекту «МИСТЕЦТВО ПРОТИ РАКУ» проводилась з 1.04. по 10.04. 2013р. в місті Києві в галереї «Митець», вул. Велика Васильківська (Червоноармійська),12.

Вони – молоді і талановиті. Наймолодшому з них – 7, найстаршому – 35. Вони – художники, графіки, скульптори. І своїми творами прагнуть допомогти людям, які потрапили у біду. 40 молодих і зовсім юних художників представили свої найкращі роботи. Кожен з цих творів можна було придбати і у такий спосіб допомогти людині, хворій на рак. В ході проведення виставки Кошти, виручені з продажу, пішли на придбання ліків для хворих на лімфоми – злоякісне захворювання крові.

Організатори: Всеукраїнська Громадська Організація "Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями", Молодіжне об'єднання Київської організації Національної Спілки художників України, Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.

Інформаційні партнери заходу: Укрінформ, ТелеСім, Центральні театральні каси м. Києва, Арена Сіті, Дрім Таун, Клуб-ресторан "Толстой", Бізнес – Центр «Леонардо», Фуршет: Хліб завод № 12 – торти, компанія "ДісНа", "Оболонь" – вода, Нестле Україна – солодощі

Проект було продовжено. Відкриття благодійної виставки «МИСТЕЦТВО ПРОТИ РАКУ!» відбулось 17.04. по 27.04.2013р. на території бізнес – центра "Леонардо".

До нас приєднались художники Арт асоціації "Золота Палітра", Lora Vasko, Олена Коренчук, Анастасія Бойчук, художники Полтави.

Мольберти надала: компанія "РОСА", Музей російського мистецтва.

Ведучий на відкритті виставки YarosLOVE.

Відвідувачів чекали шедеври митців, які через свої роботи несуть любов у Ваші серця, відкривають найкращі куточки Вашої душі, своєю щиросердечною участю в благодійній виставці є прикладом до наслідування.

Всі бажаючі могли долучитись до Доброї справи.