Я буду жити (соціальний проект – Dруга Ріка, Аlyosha, Эрика, Время и Стекло, The Maneken)

Головними організаторами соцiaльного ролику стали ВГО”Асоціація допомоги інвалідам і пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями” та лідер гурту Dруга Ріка Валерій Харчишин разом з музикантами Dруга Ріка.

Допомогти в реалізації проекту відкликнулось безліч небайдужих до страшноі проблеми та чужого горя людей. Втілювали ідею в життя музиканти, стилісти, дизайнери, візажисти та багато інших.

Для цього Валерiй Харчишин, Эріка, Alyosha, The Maneken та “Время и Стекло” вийшли на знiмальну площадку з фарбами в руках. Спiльними зусиллями вони замалювали основнi симптоми захворювання. Саме таким жестом, за задумкою режисера проекту Валентина Семко, ми спробували звернути увагу на основні симптоми захворювання. Тим самим допомогти врятувати не одне життя, адже на ранній стадії хвороба повністю виліковна.

Вся команда проекту “Я буду жити” впевнена, що суспільство має більше знати про проблему лімфоми в Україні. Якщо люди почнуть більше піклуватись і звертати увагу на своє здоров'я, кількість хворих і кількість смертей значно зменшиться.

В ТРЦ Ocean Plaza відбулася презентація фото проекту та концерт в рамках Благодійного марафону “Я Буду Жити”,  проведено тестування відвідувачів заходу. На відеобордах столиці демонструвався соціальний ролик, задіяна зовнішня реклама.

Висловлюємо велику подяку всім учасникам проекту “Я буду жити” та бажаємо міцного здоров’я, безмежного щастя, добра, любові та натхнення!

З повагою, ВГО”Асоціація допомоги інвалідам і пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями”

Ролик “Я Буду Жити”: http://m.youtube.com/watch?v=pm5FbgueW2Y

Фоторепортаж  з проекту “Я буду жити”:

http://lympho.com.ua/news/podrobnii-fotoreportaj-ob-ispolnitelyah-ychastnikah-blagotvoritelnogo-meropriyatiya-quot-ya-bydy-jiti-quot-17-10-2013-ot-story-com-ua

http://lympho.com.ua/news/prezentaciya-vidbylasya-trc-ocean-plaza-prezentaciya-foto-proekty-i-koncert-v-ramkah-blagodiinogo-marafony-quot-ya-bydy-jiti-quot

http://lympho.com.ua/news/foto-erika-bahroma-i-volonteri-knykii

Фото зі зйомок ТУТ

Відео зі зйомок ТУТ