День Святого Миколая в Одеській обласній клінічні лікарні

19 грудня, на День Святого Миколая,  представник нашої Асоціації в Одеському регіоні, Оксана Вяленко, побувала  у відділенні гематології  Одеської обласної клінічної лікарні, де її завжди привітно зустрічають як хворі так медичний персонал.

Не можливо передати емоції  людей, від того, що про них піклуються, пам’ятають, та, що це робить молода 23- річна дівчина, яка сама ще недавно теж була пацієнткою.

В серпні 2015 року Оксані поставили діагноз: лімфома Ходжкіна. Вона пройшла важкі курси хіміотерапії, опромінення, важкі ускладнення і побічні явища, які часто виникають після лікування, та не зважаючи на це, завдяки  витримці, оптимізму, силі волі і підтримці близьких і не байдужих людей, змогла вийти із складної ситуації і з квітня 2016 року хвороба вступила в стадію ремісії. Потім, побічні явища, знову лікування, консультації спеціалістів і лише недавно хвороба відступила й вона змогла продовжити свій проект «Время чудес» та тепер зробити дарунки своїми силами.

В подальших планах молодої людини нові проекти, зустрічі з хворими, їх підтримка, розповіді про свій життєвий досвід у боротьбі з хворобою, адже це так важливо хворим знати, що за них  дбають, не залишивши напризволяще.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

P.S. Асоціація допомоги інвалідам і пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями висловлює щиру подяку колегам БФ «Парус надежды» та всім не байдужим людям за фінансову підтримку Оксани Вяленко при її лікуванні.

Голова Асоціації                                                                 Валентина  Юрчишина