Оголошення

Шановні друзі!

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями» запрошує Вас взяти участь у Школі «Інформаційний помічник пацієнта». Трансляція відбудеться в онлайн режимі 16 липня 2021 з 11.00 – 13.00 на нашій сторінці Facebook https://www.facebook.com/associacia.adiphlpz і Youtube каналі АДІПХЛПЗ www.youtube.com (https://www.youtube.com/channel/UC80196iUQ5MF-F-pXNLaLlg).

Захід відбудеться за підтримки компанії «Джонсон і Джонсон Україна»

Тема зустрічі: «Лікування онкогематологічних захворювань. Можливі ускладнення під час і після курсу терапії. Ремісія – що можна і що не можна робити ».

Наші спікери:

  • Крячок Ірина Анатоліївна – доктор медичних наук, професор, зав. науково-дослідна відділенням хіміотерапії гемобластозів, лікар онколог-гематолог Національного інституту раку, м. Київ.

Сесія питань і відповідей.

  • Зданевич Наталія Анатоліївна – кандидат медичних наук, доцент кафедри неврології і психіатрії КМУ, лауреат Держпремії “Найталановитіший молодий вчений в галузі прикладних і фундаментальних наук 2012р.”, Лікар-психоневролог, психотерапевт відділення радіаційної психоневрології ДУ «ННЦРМ ​​НАМН України», м.Київ .

 Тема: «Полінейропатія після хіміотерапії, діагностика, лікування, профілактика».

  • Суркіс Марина Олександрівна – практикуючий психолог, м. Київ.

Тема: «Страх рецедиву: чи можна від нього позбутися?».

З метою найбільш ефективного проведення нашої Школи, просимо Вас вже зараз надсилати Ваші запитання на електронну пошту: assoc_lympho@ukr.net або на Vaiber (тел. 067-489-52-87), що дасть можливість отримати необхідні знання про недугу, діагностику , терапію, про побічні ефекти хіміотерапії, про те, як з ними впоратися і про реабілітацію.

Просимо заздалегідь включити наш захід, як дуже важливий, у Ваші плани!

Заходьте:

Вхід за посиланням для всіх бажаючих безкоштовний.

ВГО «Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями»